Biznes po kursie z przedsiębiorczości

opublikowano: 26-08-2013, 00:00

Start-upowcy z programu Entrepreneuria Start-Up Academy pokażą swoje wizje biznesu. Liczą na inwestycje.

Fundacja MOST zaprasza inwestorów na finalne prezentacje biznesowych konceptów opracowanych przez uczestników Entrepreneuria Start-Up Academy. Demo Day programu akceleracyjnego odbędzie się 3 września 2013 r. o godz. 18.00 w warszawskim Reaktorze (ul. Boholmolca 15).

Zaplanowano prezentację dziewięciu start-upów technologicznych, które przez dwa miesiące brały udział w szkoleniachbiznesowych i pod okiem zaproszonych do programu mentorów doskonaliły swoje biznesplany. Z czym chcą wyjść na rynek? Podczas Demo Day zespół Booksbox zaprezentuje portal, oferujący studentom dostęp do materiałów naukowych, zaś 3DXchange nową platformę służącą wymianie i sprzedaży plików 3D.

Wśród start-upowców pojawi się też Owller z aplikacją, dzięki której można dowiedzieć się, w jakim klubie bawią się znajomi. Narzędzie pozwala też na zamieszczanie relacji na żywo z klubów. Pokazane zostaną również portale Eventreach i DinnerClub. Pierwszy który skupia i kataloguje eventy z danego miasta, drugi pozwala umawiać się na wspólne gotowanie. Pojawią się też: Eye Tracker (z technologią, która umożliwia śledzenie wzroku użytkownika i wykorzystywanie go do obsługi urządzeń mobilnych), portal wynajem-instrumentow. pl (wypożyczanie instrumentów muzycznych), MatMatura (webowa platforma przygotowująca do matury z matematyki) oraz portal transakcyjny (wykorzystuje relacje i rekomendacje).

Organizatorzy do udziału w spotkania zapraszają także osoby, zainteresowane uczestnictwem w kolejnych programach akceleracyjnych i planujące założenie własnych start-upów. Drugą edycję Akademii zaplanowano na marzec-kwiecień 2014 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy