Odbędzie się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Jednym z jego elementów będzie konkurs promujący nowatorskie pomysły biznesowe — Start-up Challenge.
— Gdy mówimy o start-upach, przychodzą na myśl takie marki, jak Uber, Xiaomi, Airbnb czy Dropbox. Jestem przekonany, że jednym z kroków do stworzenia podobnych jednorożców, czyli firm wartych co najmniej miliard dolarów, jest zgłoszenie się do konkursu Start-up Challenge. Chcemy stworzyć Davos dla start-upów, dlatego warto być w Katowicach w dniach 19-20 maja — zachęca Dariusz Żuk, prezes Business Link Poland, organizator European Start-up Days. Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem strony internetowej: www.estartupdays.eu.
100
Autorzy tylu zgłoszonych do konkursu projektów dostaną szansę zaprezentowania ich na specjalnych stoiskach tworzących Scale-up Alley European Start-up Days. 40 najlepszych pomysłów na biznes zostanie pokazanych na scenach Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
Wydarzenie
30.04
Do tego dnia będą przyjmowane zgłoszenia do konkursu Start-up Challenge, organizowanego podczas European Start-up Days w Katowicach.