BOSS zaprasza na festiwal

Marta Nowicka
19-04-2004, 00:00

W dniach 20-29 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się Festiwal Przedsiębiorczości BOSS, zorganizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów i Studenckie Forum Business Centre Club. Jest on adresowany głównie do studentów. Podczas festiwalu zostaną zaprezentowane przykłady najczęściej występujących zagrożeń oraz szanse rozwojowe współczesnych przedsiębiorstw. 20 kwietnia odbędą się dwie debaty panelowe: „Warunki dla rozwoju przedsiębiorczości w Polsce — wady i zalety pójścia na swoje” i „Od zera do milionera” — spotkanie przedsiębiorców ze studentami.

22 kwietnia w Sali Spadochronowej ruszy Kafeteria — targi instytucji wspierających rozwój „młodej” przedsiębiorczości. Organizatorzy zapraszają również na warsztaty „Jak założyć i prowadzić własną firmę”. Wstęp bezpłatny. „PB” jest patronem medialnym festiwalu. Szczegóły na stronie nzs.waw.pl/boss.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Nowicka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / BOSS zaprasza na festiwal