Brytyjczycy z misją

opublikowano: 12-03-2015, 00:00

Złap kontrakt

Przedsiębiorcy z Wielkiej Brytanii przyjadą nad Wisłę, aby znaleźć tu partnerów do biznesu. W ramach misji gospodarczej pojawią się w Warszawie 25 marca. Tego dnia odbędą się bezpłatne polsko-brytyjskie spotkania biznesowe zorganizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (IMBiGS).

Spotkania są adresowane do firm z sektorów: oświetleniowego, chemicznego, paliwowego, rolniczego, farmaceutycznego, kosmetycznego i technologii środowiskowych. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w spotkaniach powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w informacji o wydarzeniu na stronie www.een.org.pl/index.php/Aktualnosci_2. html i przesłać najpóźniej do 18 marca.

Ze względu na ograniczoną liczbę spotkań decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Z powodu branżowego charakteru spotkań pierwszeństwo w rejestracji mają firmy o działalności ściśle powiązanej z ww. branżami.

WAŻNA DATA

18.03

Do tego dnia można przesyłać zgłoszenia udziału w spotkaniach.

WIĘCEJ INFORMACJI

Agnieszka Promianowska, PARP tel:. +22 432-83-74 agnieszka_promianowska@parp. gov.pl www.een.org.pl/index.php/ Aktualnosci_2.html

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Brytyjczycy z misją