Budowlanka: mniejsze inwestycje

[SACH]
opublikowano: 01-03-2012, 00:00

KONFERENCJA

Polski Związek Pracodawców Budownictwa zaprasza firmy na konferencję „Ograniczenia inwestycyjne w budżecie państwa na lata 2012-13 a potencjał wykonawczy firm budowlanych”. Odbędzie się ona 7 marca w Warszawie.

Wydarzenie jest organizowane jako reakcja na rządowe zapowiedzi mniejszego wzrostu inwestycji (w 2012 r. zaledwie 1,5 proc.) i wprowadzenia reguły wydatkowej dla samorządów, co oznacza zaniechanie realizacji wielu inwestycji budowlanych, nawet tych, na które zostały podpisane umowy. Celem konferencji jest ocena tej sytuacji.

Będzie mowa o tym, jak zapowiadane zmiany wpłyną na kondycję finansową i zatrudnienie w firmach oraz jakie są prognozy koniunktury na następne lata. W drugiej części eksperci powiedzą, czym są klastry budowlane i jak działają w Polsce. Program konferencji i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie www. pzpb.internetdsl.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [SACH]

Polecane