Budus wskoczy na NewConnect
ANPopublikowano: 2010-08-25 15:35
Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Budus zamierza przeprowadzić prywatną emisję akcji i wejść na NewConnect.
Wprowadzającym będzie Rubicon Partners DM.
W planach na 2011 r. jest przeniesienie spółki na główny rynek.