Budus wskoczy na NewConnect

ANP
opublikowano: 2010-08-25 15:35

Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Budus zamierza przeprowadzić prywatną emisję akcji i wejść na NewConnect.

Wprowadzającym będzie Rubicon Partners DM.

W planach na 2011 r. jest przeniesienie spółki na główny rynek.