BZ WBK oferuje nowe kredyty

Ryszard Gromadzki
03-08-2001, 00:00

BZ WBK oferuje nowe kredyty

Bank Zachodni WBK wprowadził nowy kredyt Bussines Locum przeznaczony przede wszystkim dla rozpoczynających działalność gospodarczą, a nie posiadających odpowiedniego lokalu. Za BL można dokonywać zakupów zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, nieruchomości użytkowych o powierzchni nie przekraczającej 200 mkw. Mogą być one przeznaczone m.in. na działalność notarialną, adwokacką, radcowską, medyczną, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Okres kredytowania dla korzystających z kredytu Bussines Locum wynosi 15 lat.

Poza tym BZ WBK wprowadził do oferty kredyt hipoteczny złotowo-dewizowy i o dzielonym oprocentowaniu, który pozwala na częściowe zmniejszenie ryzyka związanego z walutą kredytu oraz jego oprocentowaniem, poprzez zaciągnięcie dwóch kredytów o różnym oprocentowaniu (stałe i zmienne) lub o różnych walutach (złoty i waluta obca).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Prawo / BZ WBK oferuje nowe kredyty