Cargo wystawi się w Moskwie

Małgorzata Zdunek
20-03-2001, 00:00

Cargo wystawi się w Moskwie

Dyrekcja Kolejowych Przewozów Towarowych Cargo z Katowic zamierza zaprezentować swoją ofertę w piątej edycji Międzynarodowych Targów Transportowych Trans Russia 2001, które odbędą się od 27 do 30 marca w Moskwie.

— Cargo już po raz drugi weźmie udział w tych targach. DKPT będzie tam jedynym wystawcą, reprezentującym PKP — mówi Janusz Mincewicz z DKPT Cargo.

Swój udział w targach Trans Russia zapowiedziało 50 firm branży transportowej z krajów basenu Morza Bałtyckiego oraz środkowej, zachodniej i południowej Europy: z Rosji, Niemiec, Francji, Włoch, Węgier, Estonii, Łotwy i Kazachstanu.

— Liczymy, że udział w tej imprezie przyczyni się do efektywniejszego pozyskiwania ładunków w relacjach dwustronnych Polski z krajami WNP, jak również towarów tranzytowych po sieci PKP — tłumaczy Janusz Mincewicz. MZD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Zdunek

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Cargo wystawi się w Moskwie