CD Projekt pokazał gameplay Cyberpunka

opublikowano: 12-06-2018, 23:44
aktualizacja: 12-06-2018, 23:47

Na zamkniętych pokazach na targach E3 CD Projekt zaprezentował 50-cio minutowy fragment rozgrywki Cyberpunka 2077, w trakcie którego pokazano dwie misje. W przeciwieństwie do Wiedźmina gra będzie pierwszoosobowym RPG-iem.

CD Projekt określa grę  jako jako "pierwszoosobowy RPG" i „dojrzała gra dla dojrzałych graczy”. Bohater gry „V”  będzie mógł być kobieta lub mężczyzną. Świat gry będzie otwarty, ale konkretne elementy będą mogły powiększyć go o dodatkowe 5 proc.

We wtorek wieczorem CD Projekt na zamkniętych pokazach dla dziennikarzy pokazywał fragmenty rozgrywki
Zobacz więcej

Za zamkniętymi drzwiami

We wtorek wieczorem CD Projekt na zamkniętych pokazach dla dziennikarzy pokazywał fragmenty rozgrywki CD Projekt Red

Pierwsze recenzje po obejrzeniu gameplaya są dość pozytywne. „Wkrótce będziemy mieć więcej przemyśleń, ale na razie musisz wiedzieć, że cały ten szum jest w zasadzie uzasadniony w przypadku Cyberpunk 2077. To zmieni Twoją optykę” - napisał Matt Martin, z portalu vg247.

„Po zobaczeniu Cyberpunka 2077 w akcji jestem bardziej podekscytowany niż kiedykolwiek wcześniej” - wtóruje Tom Marks z IGN.

Data premiery nadal nie jest znana. Tymczasem Amazon uruchomił pre-ordery na grę w wersji na Xbox One i PS4 w cenie 69,99 GBP.

- Nie uruchomiliśmy preorderów dla Cyberpunk 2077, ale dla najpopularniejszych tytułów sklepy-sieci handlowe same organizują takie akcje - świadczy to o popularności tytułu – tłumaczy Karolina Gnaś, dyrektor komunikacji CD Projektu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu