Czytasz dzięki

Ceny transakcyjne mieszkań w marcu 2020 [pobierz raport]

opublikowano: 07-05-2020, 21:59

W marcu wprowadzono w Polsce pierwsze restrykcje związane z rozprzestrzenieniem się koronawirusa. Czy wpłynęły one na sytuację na rynku nieruchomości? Odpowiedzi szukamy w najnowszym raporcie o cenach transakcyjnych mieszkań.

Comiesięczne artykuły o cenach mieszkań w Polsce, przygotowywane na podstawie danych Cenatorium i publikowane na łamach „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl, poszerzyliśmy o raport. Znajdziecie w nim Państwo cztery aktualne indeksy cen mieszkań i gruntów pod zabudowę.

Co kwartał będziemy go rozbudowywać o wersję ze stawkami lokali w ośmiu największych miastach Polski. Co ważne — raport bazuje na realnych cenach transakcyjnych, odwzorowując rzeczywiste zmiany zachodzące na rynku, a nie cenowe życzenia sprzedających mieszkania, zamieszczane na portalach ogłoszeniowych. W raporcie nie zabrakło opinii ekspertów, którzy na bieżąco śledzą i analizują sytuację na rynku nieruchomości.

W tej edycji raportu prezentujemy Państwu reakcję rynku na pandemię COVID-19 oraz prognozy dotyczące sytuacji w najbliższych miesiącach.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane