CFI chce zmian w radzie nadzorczej Work Service'u

opublikowano: 15-01-2019, 10:58

Central Fund of Immovables zażądał zwołania walnego zgromadzenia Work Service'u. W porządku obrada mają się znaleźć głosowania nad zmianami w radzie nadzorczej.

11 stycznia CFI poinformował o przekroczeniu progu 10 proc. w akcjonariacie spółki. W komunikacie prasowym zaznaczono, że zaangażowanie może dalej rosnąć.

"Powyższa inwestycja pozytywnie może wpłynąć na naszą ekspansję w branży hotelarskiej i gastronomicznej, w której zapotrzebowanie na pracowników będzie rosło i które to zapotrzebowanie będziemy w stanie zrównoważyć przy ewentualnej bieżącej współpracy z Work Service. W najbliższej przyszłości nie wykluczamy również możliwości zwiększenia naszego zaangażowania kapitałowego, które chcielibyśmy powiązać z uczestnictwem przedstawicieli CFI w organach Work Service SA" - podano.

Wartość rynkowa Work Service'u to 133 mln zł. Największym akcjonariuszem jest ProLogics UK (28,46 proc.), a 21,08 proc. należy do Work Source Investments. Tomasz Misiak kontroluje natomiast 14,68 proc. walorów.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu