Ciekawe publikacje

Piotr Baranowski
opublikowano: 19-02-2004, 00:00

Meritum. Podatki 2004

Dom Wydawniczy ABC

Publikacja stanowi wyjątkowy na rynku wydawniczym praktyczny poradnik obejmujący całość zagadnień z dziedziny prawa podatkowego. Kierowana jest szczególnie do osób na co dzień zajmujących się podatkami. Dotyczy skomplikowanych i niejednoznacznie uregulowanych w przepisach kwestii, m.in. w zakresie PIT, CIT, VAT, akcyzy, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatków i opłat lokalnych. Zawiera także kompleksowe informacje na temat postępowania podatkowego, kontroli, a także egzekucji zobowiązań oraz odpowiedzialności karnej skarbowej. Publikacja zawiera wzory umów, pism i formularzy wskazujące, jak prawidłowo je wypełnić.

Formuła publikacji pozwala szybko i łatwo dotrzeć do interesującej czytelnika problematyki. Zakłada ona bieżącą aktualizację informacji. Czytelnik otrzymuje gratis co miesiąc materiały aktualizacyjne przedstawiające wybraną instytucję lub problem, omówienie zmian w przepisach wraz z najnowszym orzecznictwem sądowym, interpretacjami resortu finansów, przykładami wypełnienia formularzy podatkowych itd.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Baranowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Ciekawe publikacje