Ciekawe publikacje

ŁRZ
opublikowano: 16-08-2006, 00:00

Książka Magdaleny Stojek-Siwińskiej „Mini-Meritum. Prawo pracy 2006” to praktyczny przewodnik omawiający przystępnie proces zatrudnienia pracownika — od przyjęcia go na konkretne stanowisko aż do zakończenia stosunku pracy. Wszystkie tematy zostały również zwięźle i jasno skomentowane. Wiele zagadnień, takich jak na przykład rodzaje umów o pracę, wykazy dokumentów pracowniczych czy zasady ochrony pracownika przed rozwiązaniem stosunku pracy, autorka przedstawiła przejrzyście za pomocą tabel i schematów.

Dzięki wyjaśnieniu zagadnień płacowych przedsiębiorca może poprawnie obliczyć wynagrodzenie należne poszczególnym pracownikom czy wysokość składek na ZUS.

Pokazanie analitycznego i przekrojowego podziału uprawnień i obowiązków stron stosunku pracy sprawia natomiast, że książka Magdaleny Stojek-Siwińskiej przyda się nie tylko pracodawcom, ale także pracownikom.

Mini-Meritum. Prawo pracy 2006

Magdalena Stojek-Siwińska

Wydawnictwo Dom Wydawniczy ABC

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁRZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu