Co warto wiedzieć o eksporcie do krajów UE

opublikowano: 05-12-2018, 22:00

Przedsiębiorcy zainteresowani eksportem towarów do państw członkowskich Unii Europejskiej (UE) będą mogli poznać regulacje z tym związane podczas warsztatów organizowanych przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT).

Odbędą się one 17 grudnia w siedzibie resortu. Eksperci ministerstwa oraz prelegenci z innych instytucji przedstawią m.in. zasadę wzajemnego uznawania towarów w eksporcie na rynki państw UE. Ponadto uczestnicy warsztatów dowiedzą się, co czeka przedsiębiorcówpo wejściu w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie uznawania towarów wprowadzonych legalnie do obrotu w innym kraju członkowskim. Poznają też doświadczenia firm stosujących ę zasadę w praktyce. Chętni mogą zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie ministerstwa. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji: www.mpit.gov.pl/strony/aktualnosci.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy