Comarch pomoże AXA TFI przy PPK

GSU
opublikowano: 01-08-2019, 11:43

AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych zdecydowało się na współpracę z Comarchem przy rozbudowie systemu informatycznego do zarządzania funduszami w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Usługa obejmuje integrację środowiska informatycznego AXA z Comarch PPK – aplikacją do obsługi

Pracowniczych Planów Kapitałowych przeznaczoną dla pracodawców. Na integracji mają skorzystać przedsiębiorstwa, które podpiszą umowę z AXA na zarządzanie PPK i jednocześnie korzystają z aplikacji oferowanej przez Comarch.

Umowa na wykonanie bezpośredniej integracji między Comarch PPK a środowiskiem informatycznym AXA, służącym do obsługi PPK  ze strony instytucji finansowej to jedno z pól na jakim ta instytucja współpracuje z Comarch. Jak podał Comarch w komunikacie obie firmy planują zacieśnić współpracę m.in. w zakresie wzbogacenia oferty usług i produktów ubezpieczeniowych o rozwiązania wykorzystujące technologię Internetu Rzeczy.

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy