Condite rozbuduje hotel Malachit

MAS
opublikowano: 13-09-2011, 00:00

Hotelarsko-turystyczna spółka Interferie wybrała kielecką firmę Condite na generalnego wykonawcę rozbudowy hotelu Malachit.

Hotelarsko-turystyczna spółka Interferie wybrała kielecką firmę Condite na generalnego wykonawcę rozbudowy hotelu Malachit.

Rozbudowa górskiego hotelu Malachit rozpocznie się w najbliższych dniach i potrwa do końca czerwca 2012 r. Wartość umowy podpisanej przez firmy to 14,7 mln zł. Jeśli inwestor przyjmie zaproponowane przez generalnego wykonawcę zmiany w projekcie (chodzi o zastosowanie niecki basenowej innego producenta niż wcześniej ustalona), to kwota wynagrodzenia zostanie obniżona do 14,5 mln zł.

— Condite to duża firma z doświadczeniem w realizacji podobnych inwestycji. Oczywiście cena usługi stanowiła istotne kryterium, ale rozbudowa Malachitu to dla nas najważniejsza z realizowanych inwestycji, więc zależało nam na wyborze odpowiedniej i rzetelnej oferty — mówi Adam Milanowski, prezes Interferii.

Zgodnie z planami wybudowane zostanie nowe skrzydło hotelu, w którym znajdzie się między innymi miniaquapark. W obiekcie o powierzchni około 1,3 tys. mkw. będzie główny basen z lądowiskami dwóch zjeżdżalni, a także część wypoczynkowa z mniejszymi basenami oraz sauną i leżakami. Aquapark będzie mógł przyjąć jednocześnie około 150 osób. Condite oprócz budowy aquaparku odpowiedzialna będzie również za przeprowadzenie remontu elewacji hotelu i budowę zbiornika uśredniania ścieków. Zmodernizowany zostanie także już istniejący basen i baza zabiegowa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy