Czy są dotacje na prywatny gabinet lekarski?

18-02-2011, 12:08

Chcesz zdobyć dotacje ale nie wiesz jak? Masz wątpliwości, który konkurs jest dla Twojej firmy? Wyślij pytanie na eurokasa@pb.pl. Zdobędziemy dla Ciebie odpowiedź eksperta.

Pytanie Czytelnika "PB":

Bogusława Mazurek, Accreo Taxand
Zobacz więcej

Bogusława Mazurek, Accreo Taxand

Jestem lekarzem medycyny pracującym i mieszkającym w Łodzi. Zastanawiałam się nad otworzeniem prywatnego gabinetu razem z lekarzem stomatologiem. Chciałabym uzyskać informacje na temat dofinansowania z Unii Europejskiej na inwestycje w województwie łódzkim. (kiedy jest ogłaszany konkurs na rok 2011, do kiedy trzeba składać dokumenty i gdzie można uzyskać fachowe informacje na ten temat?

Odpowiada Bogusława Mazurek, Accreo Taxand:

Środków na rozpoczęcie tego typu inwestycji należałoby szukać w Regionalnym Programie Operacyjnym dla woj. Łódzkiego, Działanie III.6 – „Rozwój mikro i małych przedsiębiorstw”. Nabór wniosków przewidywany jest na okres 27.06.2011 – 29.08.2011. Informacji udzieli Panu Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, zlokalizowane na ulicy Roosevelta 15 (www.cop.lodzkie.pl)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Czy są dotacje na prywatny gabinet lekarski?