Dak-Bud Aby dało się jeździć, a nie pływać

MAS
opublikowano: 15-12-2008, 00:00

LIDERZY W REGIONACH POMORSKIE

3

Niewielu kierowców mknących po krajowej autostradzie A1 zdaje sobie sprawę, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomorska Gazela Biznesu.

Dak-Bud ze Starogardu Gdańskiego działa od 1991 r. — początkowo jako Dora Starogard, a od 1993 r. pod obecną nazwą. Specjalizuje się w inwestycjach związanych z ochroną środowiska: przepompowniach i oczyszczalniach ścieków, zewnętrznych sieciach wodociągowych, kanalizacyjnych i deszczowych. Zbudowała m.in. sieć wodno-kanalizacyjną, w tym kanalizacji deszczowej, pod autostradę A1. Dzięki temu po mokrej szosie można jeździć, a nie pływać.

Firma zajmuje się także pracami inżynieryjnymi i instalacyjnymi na potrzeby budownictwa prze- mysłowego, publicznego i mieszkaniowego. Każdą inwestycję prowadzi od początku (przygotowanie terenu) do końca (wzniesienie budynku).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu