Darmowy terminal przez ponad rok

opublikowano: 08-02-2018, 22:00

ING Bank Śląski informuje o przystąpieniu do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, o którego uruchomieniu pisaliśmy kilka dni temu.

Bank oferuje przedsiębiorcom zwolnienie z opłat transakcyjnych na trzy urządzenia przez 14 miesięcy, czyli o dwa miesiące dłużej niż w programie. Przez taki sam czas od momentu zainstalowania terminalu klient nie ponosi opłat za jego udostępnienie oraz m.in. obsługę transakcji. Oferta obejmuje maksymalnie trzy terminale zainstalowane w ciągu 12 miesięcy od przystąpienia do programu. Mogą z niej korzystać nie tylko małe, ale również i duże firmy mające rachunek w ING. Generalnie program jest skierowany do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Urządzenia dostają podmioty, które mają maksymalnie pięć placówek detalicznych i działają poza dużymi sieciami franczyzowymi. Detalista może liczyć na maksymalnie trzy terminale, w tym jeden mPOS>. Dla każdego urządzenia czas dofinansowania jest liczony przez 12 miesięcy od momentu instalacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu