Design dla własnego biznesu

opublikowano: 17-07-2013, 00:00

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na „Collective Design”. Ma bezpłatne miejsca wystawiennicze dla producentów i projektantów.

„Collective Design” to wystawa promująca firmy oraz projektantów wychodzących z ofertą nowatorskich rozwiązań wzorniczych, łączących jakość wykonania z funkcjonalnością. W tym roku impreza, zaplanowana na 15-25 sierpnia, doczeka się już siódmej odsłony. Jednak aby się na nią dostać, trzeba przejść wstępną selekcję.

Nabór designerów prowadzi organizator, czyli Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, która w tym celu powoła 3-osobową komisję rekrutacyjną. Jej członkowie wyłonią wystawców spośród zgłoszeń nadesłanych za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej kreatywnygdansk.pl (nabór będzie prowadzony do 26 lipca).

Ocenie będą podlegać: jakość wzornicza, funkcjonalność, innowacyjność i pomysłowość, technika i perfekcja wykonania zgłoszonych projektów.

Część firm może zostać poproszona o osobistą prezentację własnych rozwiązań wzorniczych, w celu weryfikacji danych aplikacyjnych. Zakwalifikowanym osobom zostanie przekazana bezpłatna powierzchnia wystawiennicza, na której designerzy będą mogli zaprezentować własne produkty szerokiemu gronu odbiorców.

 

15-25.08
W tych dniach w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku odbędzie się „Collective Design”, impreza promująca dokonania producentów i projektantów. Na tych, którzy chcą się pochwalić własnym designem, czekają darmowe miejsca wystawiennicze.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu