Dmitry Margelov prezesem Exillon Energy

ISBNews
opublikowano: 24-03-2016, 16:19

Dmitry Margelov został mianowany prezesem Exillon Energy. Zastąpi na tym stanowisku Alexandra Suchkova, podała spółka.

Zmiana na stanowisku wchodzi w życie z dniem 24 marca br.

Margelov został zarekomendowany przez Seneal International Agency LTD, który posiada 29,99% akcji w Exillon Energy.

"Rada dyrektorów starannie rozważyła doświadczenia pana Margelov w sektorze ropy naftowej i gazu oraz w finansach korporacyjnych, w tym jego obecną rolę w spółce Exillon, jednogłośnie akceptując wybór jego osoby na stanowisko. Szeroka wiedza Dmitry'ego o spółce przyczyni się do zapewnienia ciągłości zarządzania i procesów biznesowych" – czytamy w komunikacie.

Nowy prezes pełnił dotychczas funkcję wiceprezesa spółki. Zanim rozpoczął pracę w Exillon, pracował m.in. w Gazprombanku i jako niezależny doradca w zakresie fuzji i przejęć.

Exillon Energy to notowany na warszawskiej GPW (od października 2012 r.) i londyńskiej LSE niezależny producent ropy naftowej prowadzący działalność w dwóch roponośnych regionach w północnej Rosji - Timan-Peczora (poprzez spółkę Exillon TP) i Syberii Zachodniej (Exillon WS).

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane