Do zrobienia są ulice w Toruniu

KA
opublikowano: 02-02-2012, 00:00

Złap kontrakt

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu szuka firmy, która przebuduje trzy ulice. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie nawierzchni z kostki betonowej na podbudowie z kruszywa łamanego wraz z parkingami, chodnikami i zjazdami na przylegające posesje. W skład zlecenia wchodzi także wykonanie kanalizacji deszczowej w zakresie niezbędnym do odprowadzenia wód opadowych oraz uporządkowanie elementów sieci infrastruktury technicznej.

Roboty mają być objęte czteroletnią gwarancją.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwa zlecenia z zakresu budowy dróg o wartości nie mniejszej niż 1 mln zł brutto każde i dysponują ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej na kwotę 500 tys. zł. Samo przystąpienie do przetargu wiąże się z wniesieniem 16 tys. zł wadium.

Wybrany wykonawca będzie też zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy wysokości 5 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

15.02

Tego dnia o godz. 11.45 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte w południe.

Kontakt:

Marian Wierzbowski tel.: 56-66 93 124

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane