Dobre technologie z Polski

opublikowano: 17-07-2013, 00:00

GreenEvo nominowany do Europejskiej Nagrody Sektora Publicznego EPSA 2013

GreenEvo, projekt realizowany przez Ministerstwo Środowiska, promujący za granicą polskie technologie środowiskowe produkowane przez małe i średnie firmy, został nominowany do Europejskiej Nagrody Sektora Publicznego EPSA 2013 (European Public Sector Award).

Inicjatywa w tym roku realizowana jest pod hasłem „Przetrwać burzę. Innowacyjne rozwiązania na czas kryzysu”, wyróżnia ciekawe działania publiczne państw Unii Europejskiej.

Polska znalazła się w grupie 47 projektów wyłonionych spośród 230 zgłoszeń. Laureaci mają zostać ogłoszeni w październiku.

— Już teraz jestem dumny z polskich, innowacyjnych firm, które decydują o sukcesie GreenEvo. Z jednej strony tworzą one nowe, przyjazne środowisku miejsca pracy w Polsce, z drugiej — przyczyniają się do rozwiązania problemów środowiskowych na całym świecie — powiedział Marcin Korolec, minister środowiska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu