Dobry mechanik to zaufany mechanik

MBE
opublikowano: 27-02-2014, 00:00

Wybór właściwego warsztatu samochodowego, którego pracownicy profesjonalnie zaopiekują się samochodem, jakże niezbędnym do prowadzenia biznesu, może przysporzyć problemów.

Inicjatorzy programu Trusted Trader Polska zapytali klientów, poszukujących sprawnych mechaników, o to, czym się kierują, gdy decydują się zaufać konkretnym firmom. Sondaż wykazał, że najważniejsza nie jest ani lokalizacja (3 proc. wskazań), ani fakt, że serwis jest autoryzowany (6 proc.), ale opinie i polecenia — taką odpowiedź wybrało aż 91 proc. respondentów. Co więcej — ponad połowa ankietowanych przyznała, że wybierając dany zakład, najpierw sprawdza, co myślą o nim internauci i znajomi (66 proc.), lub testuje go osobiście (30 proc.). W badaniu wzięło udział 330 respondentów.

Zobacz więcej

fot. Borys Skrzyński

191 tys. Tyle małych zakładów mechaniki samochodowej działa obecnie w Polsce (dane Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu