Dobuduj wiatę do kaplicy

opublikowano: 17-10-2011, 00:00

Złap kontrakt

Urząd Miejski w Gorlicach poszukuje firmy, która wykona dokumentację projektową, uzyska pozwolenie na budowę, a następnie dobuduje do kaplicy cmentarnej przeszkloną wiatę o powierzchni około 75 mkw. Jej konstrukcja ma być zrobiona z ocynkowanego aluminium lub stali nierdzewnej. Wiata ma mieć drzwi przesuwne lub składane, tak by do środka mógł wjechać samochód.

Termin zakończenia prac ustalono na 9 grudnia, z tym że do 5 listopada miasto chce otrzymać do akceptacji projekt roboczy, a do 14 listopada kompletną dokumentację w fazie przed otrzymaniem pozwolenia na budowę. Ubiegający się o zamówienie musi się wykazać wykonaniem w ciągu ostatnich pięciu lat przynajmniej jednej konstrukcji aluminiowo-szklanej lub stalowo-szklanej.

Jedynym kryterium przydziału zlecenia będzie cena. Zamawiający nie oczekuje wadium. Wybrany wykonawca będzie natomiast zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 10 proc. ceny ofertowej. [KA]

WAŻNA DATA

28.10

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Tomasz Sekuła (sprawy merytoryczne) Mirosław Łopata (sprawy formalne) tel.: 18-35 51 252

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu