Dokonania budują reputację

opublikowano: 13-03-2019, 22:00

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz izba rozliczeniowa KDPW_CCP po raz kolejny miały przyjemność wręczyć wyróżnienia najlepiej ocenionym przez profesjonalistów spółkom giełdowym.

MACIEJ TRYBUCHOWSKI, prezes KDPW i KDPW_CCP

Laureaci rankingu Giełdowa Spółka Roku od wielu lat udowadniają, że w każdych warunkach rynkowych można odnieść sukces i być atrakcyjnym dla giełdowych inwestorów. A ponieważ ostatnie lata były trudne dla rynku kapitałowego w Polsce, powinniśmy jak najgłośniej mówić i promować tych, którzy nawet w niesprzyjających warunkach odnoszą sukcesy.

Spółki, które dzięki obecności na giełdzie pozyskały kapitał, rozwinęły biznes, ukierunkowały się na innowacje, zachowując przy tym najwyższe standardy komunikacji z inwestorami, są najlepszymi ambasadorami rynku kapitałowego. Dzięki ich dokonaniom możemy budować reputację i pozytywny wizerunek giełdy, jako źródła kapitału, ale także trampoliny do elity przedsiębiorstw tych firm, które zdecydują się rozpocząć swoją przygodę z warszawskim parkietem.

Wszystkie spółki — już notowane, czy dopiero myślące o wejściu na GPW — mogą liczyć w Krajowym Depozycie na profesjonalne wsparcie naszych ekspertów i pełen zakres nowoczesnych usług związanych z rejestracją i obsługą papierów wartościowych. Krajowy Depozyt PapierówWartościowych zapewnia rejestrację papierów wartościowych (m.in. akcje, obligacje, certyfikaty inwestycyjne) w postaci zdematerializowanej. Rejestracja papierów wartościowych w KDPW jest jednym z pierwszych kroków w drodze spółki na giełdę.

Spółkom już obecnym na parkiecie zapewniamy realizację szeregu usług z zakresu zdarzeń korporacyjnych i operacji na papierach wartościowych, jak: wypłata dywidendy, wykup obligacji, realizacja prawa poboru, podział akcji, czy sporządzenie i udostępnienie emitentowi wykazu osób uprawnionych do uczestnictwa w walnym zgromadzeniu.

W KDPW stawiamy na nowoczesność rozwiązań i innowacyjność, dlatego stale, od 25 lat, rozbudowujemy i udoskonalamy naszą ofertę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane