Dor buduje w Wilanowie

AZA
opublikowano: 19-01-2010, 00:00

Spółka Dor Group zbuduje kompleks Wilanów Residence przy Alei Wilanowskiej w Warszawie. Mieszkania już są w sprzedaży.

Spółka Dor Group zbuduje kompleks Wilanów Residence przy Alei Wilanowskiej w Warszawie. Mieszkania już są w sprzedaży.

Deweloper wybuduje sześć willi w pobliżu pałacu w Wilanowie, nazwanych: Atena, Afrodyta, Demeter, Selene, Iris i Nike. Pomieszczą od 8 do 14 mieszkań o powierzchni od 44 do 107 mkw. z balkonami lub tarasami, a na partnerze z ogródkami. Każda willa na zamkniętym i monitorowa-nym osiedlu będzie wyposażona w windę prowadzącą z garażu na kondygnacje. Mieszkania zostaną oddane do użytku pod koniec 2011 r. Wykonawcą kompleksu jest firma Karmar.

Spółka Dor Group działa w Polsce od 9 lat. Powstała z połączenia grup inwestycyjnych Ben Holdings i Avon Holdings Group, obecnych m.in. w Kanadzie, Izraelu, Holandii i na Węgrzech. W Polsce spółka wybudowała m.in. budynek Szucha Residence w War-szawie, Park Anielin w Pruszkowie, osiedle Nad jeziorem na warszawskim Bemowie. W planach firmy jest budowa osiedla mieszkaniowego Zielony Narwik na Bemowie i biurowca Wiśniowy Plaza.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu