Dubaj zaprasza sektor turystyki medycznej

opublikowano: 23-08-2016, 22:00

Polskie firmy mogą znaleźć kontrahentów do przedsięwzięć w branży turystyki medycznej.

Polskie firmy mogą znaleźć kontrahentów do przedsięwzięć w branży turystyki medycznej. Okazją będzie udział w targach Abu Dhabi-IMTEC, które odbędą się 9 i 10 października w Dubaju. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dabi wykupił stoisko informacyjno-promocyjne, którego powierzchnia zostanie udostępniona polskim firmom.

W targach IMTEC wezmą udział liderzy branży turystyki medycznej z państw Bliskiego Wschodu i Zatoki Arabskiej. W wydarzeniu uczestniczą m.in. przedstawiciele administracji rządowej, szpitale publiczne i prywatne, instytucje turystyczne, firmy świadczące usługi ubezpieczeniowe i konsultanci branżowi. Liczba miejsc dla polskich firm jest ograniczona, decyduje pierwszeństwo zgłoszenia (WPHI może zaprosić maksymalnie 4-5 firm). Zgłoszenia trzeba przesyłać na adres: [email protected]

Organizatorzy podkreślają, że w handlu w rejonie Bliskiego Wschodu zdecydowanie preferowane są kontakty bezpośrednie i matchmaking na miejscu — to forma znacznie skuteczniejsza od kontaktów e-mailowo-telefonicznych.

WAŻNA DATA

4.09

Do tego dnia polskie firmy mogą zgłaszać się do udziału w targach w Dubaju.

WIĘCEJ INFORMACJI:

http://www.medicaltravelexhibition.com/ https://uae.trade.gov.pl/pl/aktualnosci /207432,zaproszenie-na-stoisko-narodowe-. html

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane