Dwie sieci hotelowe w kompleksie The Warsaw Hub

opublikowano: 11-02-2019, 22:00

Konstrukcja budynku hotelowego w kompleksie The Warsaw Hub osiągnęła pełną wysokość.

Docelowo hotel pomieści 430 pokoi i apartamentów dwóch sieci: Holiday Inn Express i Crowne Plaza. Inwestor opublikował po raz pierwszy wizualizacje wybranych wnętrz, m.in. hotelowego sky baru w Crowne Plaza. The Warsaw Hub powstaje w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy, tuż przy rondzie Daszyńskiego na Woli. W kompleksie biznesowym powstają trzy budynki wysokościowe: hotelowy i dwa biurowe połączone wspólną, pięciokondygnacyjną podstawą, w której znajdą się powierzchnie handlowo-usługowe, konferencyjne i coworkingowe. P

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy