Dyskusja o ładzie przenosi się do Polski

[DI]
opublikowano: 15-11-2011, 00:00

XI EUROPEAN CORPORATE GOVERNANCE CONFERENCE

Dziś i jutro w Warszawie odbędzie się XI European Corporate Governance Conference. Uczestnicy będą dyskutować o unijnych ramach ładu korporacyjnego, kompozycji rad i zarządów spółek giełdowych w aspekcie reprezentacji kobiet i mężczyzn, wielokulturowości i zróżnicowaniu kompetencji oraz społecznej odpowiedzialności, relacjach inwestorskich i komunikacji spółek publicznych.

Konferencja, organizowana przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) wraz z partnerem głównym PwC przy wsparciu Komisji Europejskiej i Europejskiego Instytutu Corporate Governance, to ważne wydarzenie w kalendarzu unijnych państw członkowskich. Zgodnie z tradycją, odbywa się w kraju, który objął prezydencję w Unii Europejskiej.

Konferencja odbędzie się w hotelu Sheraton. Więcej informacji na temat XI European Corporate Governance Conference na stronie www.ecgc.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [DI]

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu