E-płatności do przetestowania

opublikowano: 13-02-2015, 00:00

Polskie ePłatności 26 lutego organizują kampanię Warto kartą.

Ma ona na celu przekonanie małych i średnich przedsiębiorców do akceptowania płatności bezgotówkowych. W ramach akcji drobne firmy z branż prawniczej, medycznej, kosmetycznej, fryzjerskiej i gastronomicznej będą mogły przez 3 miesiące bezpłatnie testować nowe rozwiązanie. Po zakończeniu okresu próbnego firmy zainteresowane dalszym korzystaniem z urządzeń otrzymają promocyjną ofertę ich zakupu.

Aby wziąć udział w kampanii, wystarczy zarejestrować swoją firmę na stronie wartokarta.pl. Akcja skierowana jest również do konsumentów, dla których powstanie baza małych i średnich firm, akceptujących karty płatnicze. Każdy, kto chce regulować płatności za pomocą karty, będzie mógł sprawdzić, gdzie w jego okolicy realizowana jest ta forma płatności. Internetowa baza akceptantów będzie na bieżąco synchronizowana z katalogiem uczestników akcji Warto Kartą.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu