Echo inwestuje w rozbudowę poznańskiego osiedla

MAS
opublikowano: 15-06-2010, 00:00

Wkrótce na poznańskim osiedlu Małe Naramowice deweloper wybuduje dziesięć niewielkich willi.

Wkrótce na poznańskim osiedlu Małe Naramowice deweloper wybuduje dziesięć niewielkich willi.

Echo Investment rozpoczyna budowę drugiego etapu osiedla Małe Naramowice. Przy ul. Rubież w Poznaniu powstanie kompleks Pod Klonami, w którego skład wejdzie dziesięć czterokondygnacyjnych willi. Łącznie znajdzie się w nich 145 mieszkań o powierzchni od 47 do 110 mkw. Deweloper umożliwia łączenie lokali. Każde mieszkanie będzie miało balkon lub loggię. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki. W budynkach będą windy.

Ceny mieszkań to około 5,4-6,2 tys. zł/mkw. Wliczono w nie miejsce postojowe i komórkę lokatorską. Projekt osiedla wykonało poznańskie biuro architektoniczne Archikwadrat. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji i przekazanie lokali zaplanowano na IV kw. 2011 r. Prace związane z kompleksem Pod Klonami mają być skończone w II połowie 2012 r.

— To inwestycja, która łączy uroki mieszkania blisko natury i funkcjonalność aglomeracji z własną infrastrukturą, zapleczem usługowym, szkołami i placami zabaw — przekonuje Marta Politowicz, kierownik biura sprzedaży Echo Investment w Poznaniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu