Edukacyjny szczyt w Barcelonie

DCZ
28-04-2014, 00:00

Po raz drugi w Barcelonie odbędzie się 2-6 czerwca Fast Forward Program.

— To program edukacyjny dla najwyższej kadry menedżerskiej, a przede wszystkim dla absolwentów AMP — Advanced Management Program (Program Zawansowanego Zarządzania) naszej uczelni, czyli dla osób żądnych wiedzy i ciekawych kontaktów — mówi prof. Radosław Koszewski, kierujący IESE Business School w Polsce.

W programie bierze udział około 150 osób z różnych krajów, w tym z Polski. Płacą po 5500 euro (absolwenci IESE — 4400 euro). Trzeba się zarejestrować na stronie internetowej, ale uczestników wybiera specjalna komisja. Zakwalifikowani sami układają sobie plan zajęć zgodnie ze swoimi potrzebami. Najpierw wybiera się jedną z trzech zaproponowanych przez uczelnię ścieżek tematycznych („Managing complexity to boost organizational performance”, „Drive intrapreneurship and innovation in your business” lub „Redesign your business for the connected customer”), a potem każdego dnia sesje, w których chce się uczestniczyć.

— Zajęcia obejmują najnowsze przykłady, wiadomości i trendy ze świata biznesu, odpowiadają na potrzeby uczestników i ich firm. Są to warsztaty, praca na konkretnych przypadkach, spotkania z ekspertami i ciekawymi postaciami ekonomii i biznesu z całego świata — zapewnia Radosław Koszewski. Głównymi prowadzącymi będą profesorowie IESE, m.in. Nuria Mas, Evgeny Káganer, Jose Luis Nueno i Marc Sachon. Z wykładem na temat przywództwa wystąpi Lech Wałęsa. Równolegle do Fast Forward Program w campusie IESE w Barcelonie odbywa się Global HR Think Tank, czyli spotkanie odpowiedzialnych za rozwój kadr światowych korporacji. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji: http://www.iese.edu/fastforward oraz www.iese.edu/GlobalHR/LearnMore (globalhr@iese.edu).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Edukacyjny szczyt w Barcelonie