EnterMedia myśli o debiucie
KZopublikowano: 2010-09-06 10:06
EnterMedia, firma instalująca monitory w warszawskich taksówkach, nie wyklucza debiutu na NewConnect - informuje "Parkiet".
Jeśli zapadnie decyzja o wejściu na rynek alternatywny, to debiutu można się spodziewać w drugiej połowie 2011 r.