EnterMedia myśli o debiucie

KZ
opublikowano: 2010-09-06 10:06

EnterMedia, firma instalująca monitory w warszawskich taksówkach, nie wyklucza debiutu na NewConnect - informuje "Parkiet".

Jeśli zapadnie decyzja o wejściu na rynek alternatywny, to debiutu można się spodziewać w drugiej połowie 2011 r.