Eurocentrum: Alpha już otwarta

Radosław Górecki
04-06-2002, 00:00

Oddano do użytku pierwszy budynek kompleksu Eurocentrum — biurowiec Alpha. Jest on jednym z czterech planowanych obiektów kompleksu Eurocentrum, który powstaje przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Kompleks buduje turecka spółka 8 Star.

Budynek Alpha to liczący 20 pięter wieżowiec o powierzchni użytkowej 12,5 tys. mkw. Pierwsze trzy kondygnacje zostały przeznaczone na handel i usługi. Minimalna powierzchnia do wynajęcia wynosi 241 mkw. Obiekt dysponuje trzypoziomowym podziemnym parkingiem na 210 miejsc.

Całość kompleksu Eurocentrum będzie realizowana etapami. Następnym etapem jest budowa czterogwiazdkowego hotelu Crowne Plaza z 332 pokojami, centrum konferencyjnym, centrum odnowy biologicznej, salą balową i basenem. Operatorem hotelu będzie sieć Six Continents Hotel, a jego oddanie do użytku przewidywane jest na koniec 2003 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Eurocentrum: Alpha już otwarta