Europejski spokój

Jacek Zalewski
27-08-2004, 00:00

Wejście Polski do UE cywilizować będzie najróżniejsze obszary naszego życia. Między innymi wymuszone zostanie podniesienie standardów w ośrodkach opieki nad ludźmi w podeszłym wieku. Utrzymają się tylko te posiadające pokoje jedno- lub dwuosobowe z łazienkami, gabinety lekarskie, sale na rehabilitację etc.

Ośrodkiem europejskiej klasy jest pensjonat Spokojna Przystań w podwarszawskiej Baniosze, zbudowany w otoczeniu sosnowego lasu, a zorganizowany według najlepszych doświadczeń amerykańskich. Dysponuje 43 miejscami, z czego 8 zostało zajętych już na starcie, a w najbliższym czasie wykorzystywane będą kolejne. Prowadząca Spokojną Przystań spółka o tej samej nazwie jest pewna biznesowego powodzenia przedsięwzięcia. Miesięczna opłata została skalkulowana na 3000 zł za osobę niepełnosprawną, wymagającą zwiększonej opieki, oraz 2500 zł za osobę samodzielną. W cenie tej oczywiście zawarte jest pełne utrzymanie wraz z całodobową opieką.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Europejski spokój