Fachowców na budowy

MK
opublikowano: 13-07-2007, 00:00

Szukamy księgowej, asystentki do biura dyrekcji, kierownika robót i kierownika budowy, czterech inżynierów budowy i dwóch specjalistów do działu ofert. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, możliwość rozwoju zawodowego (system szkoleń).

Przy naborze bierzemy pod uwagę rekomendacje naszych pracowników — wszak ludzie znają się ze wspólnie realizowanych projektów i polecają najlepszych fachowców. Ogłoszenia o wakatach zamieszczamy w prasie, portalach i na naszej stronie www.warbud.pl. Od kierowników robót i budowy oczekujemy doświadczenia w branży i uprawnień.

Obecnie Warbud zatrudnia 1140 osób, ale potrzeby kadrowe — mimo małej rotacji — wciąż rosną. Wykonaliśmy już 200 obiektów, a 65 jest w realizacji, w tym przebudowa centrum handlowego we Wrocławiu, fabryka Dell w Łodzi, budynek NSA w Warszawie.

Na rynku działamy od 1989 r. Należymy do największych firm budowlanych w Polsce. Mamy pięć jednostek regionalnych: Centrum (Warszawa, Łódź), Północ (Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin), Zachód (Poznań, Wrocław), Południe (Kraków, Górny Śląsk) i Wschód (Lublin, Rzeszów, Białystok). Mamy certyfikaty jakości ISO i AQAP.

Dorota Niewińska

kierownik działu HR w firmie Warbud

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu