Firmy chcą być konkurencyjne

Ryszard Gromadzki
01-06-2004, 00:00

Przedsiębiorcy mają okzazję poznać perspektywy i szanse rozwoju regionów oraz własnych firm.

22 czerwca w Białymstoku odbędzie się druga w tym roku konferencja z cyklu „Przedsiębiorca w Unii Europejskiej”, organizowana przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych i Małopolski Związek Pracodawców. Celem bezpłatnych spotkań z przedsiębiorcami jest debata o strategii i rozwoju gospodarczym poszczególnych regionów oraz przekazanie aktualnej informacji o korzyściach i kosztach integracji z Unią Europejską.

O tym, jak bardzo przedsiębiorcom potrzebna jest taka debata, świadczyła liczba uczestników pierwszego spotkania, które odbyło się 19 maja w Krakowie.

W programie spotkania znalazły się m.in. prezentacje i warsztaty, podczas których przedsiębiorcy mogli się dowiedzieć o dostępnych możliwościach finansowania działalności gospodarczej oraz sposobach przygotowania przedsiębiorstwa do wdrażania ujednoliconych systemów jakości. Jedną z inicjatyw towarzyszących krakowskiej konferencji było także Centrum Informacyjne dla Przedsiębiorców, w którym wiedzą i radą służyli przedsiębiorcom doświadczeni eksperci.

Patronem medialnym cyklu „Przedsiębiorca w Unii Europejskiej” jest „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Firmy chcą być konkurencyjne