Firmy firmom sprzedadzą na raty

opublikowano: 23-07-2014, 00:00

USŁUGI FINANSOWE: Meritum Bank wprowadził do oferty rozwiązanie umożliwiające firmom sprzedaż ratalną dla przedsiębiorców.

Biznes Raty to kredyt, który będzie dystrybuowany przez podmioty zajmujące się handlem w obszarze B2B: specjalistyczne sklepy, salony i hurtownie, także te działające w obszarze e-commerce. Dzięki temu będą one mogły zapewnić finansowanie oferowanego sprzętu swoim klientom. Umowa ratalna jest zawierana w punkcie sprzedaży — nie ma potrzeby odsyłania klienta do banku.

— Nasza propozycja jest alternatywą dla leasingu. Pozwala na sfinansowanie zakupu środków trwałych bez względu na ich wiek, a kupujący je przedsiębiorca od razu staje się ich właścicielem — twierdzi Marcin Kołakowski, dyrektor departamentu bankowości przedsiębiorstw w Meritum Banku.

W ramach kredytu Biznes Raty można pożyczyć maksymalnie 300 tys. zł. Jego spłata może zostać rozłożona nawet na 120 miesięcy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Firmy firmom sprzedadzą na raty