Firmy motoryzacyjne polecą na Wyspy

opublikowano: 03-04-2018, 22:00

Ambasada Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Warszawie zaprasza przedsiębiorców do udziału w programie Meet The Buyer.

Ambasada Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Warszawie zaprasza przedsiębiorców związanych z rynkiem motoryzacyjnym do udziału w programie Meet The Buyer, który będzie elementem wystawy motoryzacyjnejAutomechanika Birmingham 2018. Odbędzie się ona na początku czerwca.

W ramach programu przedsiębiorcy mogą liczyć na indywidualne spotkania z potencjalnymi kontrahentami. To dobra okazja do nawiązania kontaktów biznesowychi znalezienia nowych odbiorców na swoje produkty. Udział w spotkaniach i targach jest bezpłatny, a termin przyjmowania zgłoszeń mija 20 kwietnia. Po szczegóły można się zgłaszać na adres: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.

5-7.06 W tych dniach w Birmingham w Wielkiej Brytanii odbędą się targi Automechanika.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu