Flesz kadrowy

Aneta Królak
opublikowano: 24-05-2002, 00:00

Andrzej

Jacaszek

Został dyrektorem sprzedaży i marketingu na Europę Środkową i Wschodnią Medicover, firmy świadczącej prywatne usługi medyczne. Wcześniej pracował w gdańskim Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową, Agrosie i Warcie, gdzie był wiceprezesem ds. marketingu i sprzedaży. W latach 1998-2000 był prezesem PTE Norwich Union.

Sławomir

Bandurski

Został członkiem zarządu Grupy Wydawniczej Bauer. Będzie odpowiedzialny za działy produkcji, kolportażu, administracji, informatyki i działy pomocnicze wydawnictwa. Pracę w Wydawnictwie Bauer rozpoczął w 1993 r. jako asystent prezesa. Ma 38 lat, jest absolwentem germanistyki na UW.

Grzegorz

Longić

Został nowym dyrektorem generalnym firmy YellowTel Polska, prowadzącej linię informacyjną pod marką Żółty Telefon. Ma 39 lat, jest absolwentem SGH i HEC w Paryżu. Pracował m.in. w IKEA, Polbanku, IBM Polska i Tele2 Pol- ska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Flesz kadrowy