Forum o tym, jak się uczyć

DCZ
opublikowano: 27-05-2013, 00:00

W świecie, który stale się zmienia i to często nieprzewidywalnie, próba określenia, jakie umiejętności i kompetencje będą potrzebne za kilka lat, coraz mniej się sprawdza.

Dlatego trzeba stawiać na nowe sposoby uczenia się i nowe myślenieo własnym rozwoju w pracy. Tak przynajmniej uważają organizatorzy I Forum na temat uczenia się w biznesie „Edu.biznes, Innowacje, Inspiracje, Rozwój” — firmy GoodBrand, MIS, Seka.edu i Tomorrow. Uczestnicy spotkania mają odpowiedzieć na pytania, w jaki sposób szkolić pracowników i jak zdobywać wiedzę. Gośćmi forum będą m.in. Bruno Rouffaer, doradca kadry zarządzającej światowych koncernów, Frédéric Williquet, business & people interactions archi- tect, który opowie o metodach efektywnego uczenia się, a także Porry Timms, praktyk HR, który pokaże jak efektywnie uczyć się poprzez działanie. Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2013 r. w Pure Sky Club, przy ul. Złotej 59 w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane