Gates: moją najlepszą decyzją było…

ŁO, Bloomberg
opublikowano: 10-03-2016, 13:32

Najlepsza życiowa decyzja Billa Gatesa? Miliarder bez wahania wymienia ślub z Melindą.

Najbogatszy człowiek świata może wydać swoje pieniądze na cokolwiek, ale mówi, że daleko mu do kupowania ciuchów i biżuterii dla siebie, czytamy na portalu CNNMoney.  

Bill Gates z żoną
Bill Gates z żoną
Bloomberg

Bill Gates wziął udział w rozmowie z użytkownikami portalu Reddit. Miliarder postanowił odpowiadać na pytania w ramach tzw. AMA (Ask Me Anything). Założyciel Microsoftu był pytany o różne sprawy - od sztucznej inteligencji po sprawy edukacji.  

Pojawiły się też pytania bardziej na luzie. Gates przyznał, że zdecydowanie najlepszą decyzją w jego życiu było poślubienie Melindy.

Melinda i Bill Gatesowie są obecnie zaangażowani w pracę filantropijną. Melinda pochodzi z Dallas i wspólnie z mężem prowadzi rodzinną fundację.  

Chat z najbogatszym człowiekiem świata trwał godzinę i wygenerował na portalu Reddit ponad 7 tys. komentarzy. Fortuna Gatesa szacowana jest przez agencję Bloomberg na 82,4 mld USD.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, Bloomberg

Polecane