Generali RE kupiło biurowiec Piękna 2.0

opublikowano: 07-04-2019, 22:00

Wybudowany we wczesnych latach dwutysięcznych biurowiec Piękna 2.0 został kupiony przez Generali Real Estate w imieniu funduszu Generali Europe Investments Holding.

Spółka należąca do Generali Group poinformowała, że transakcja jest kontynuacją strategii, która koncentruje się na głównych miastach europejskich oraz inwestycjach w najwyższej jakości biura i obiekty handlowe. Zakup Pięknej 2.0 podkreśla szczególną rolę regionu Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie Generali Real Estate zarządza obecnie portfelem o wartości około 1 mld EUR. Piękna 2.0 to budynek oferujący15 800 m kw. powierzchni biurowej oraz punkty handlowe na parterze obiektu. Głównym najemcą budynku jest Komisja Nadzoru Finansowego. Obiekt położony jest w centrum Warszawy, przy ul. Pięknej, w pobliżu placu Konstytucji.

15,8 tys. m kw. Taką powierzchnię biurową ma budynek Piękna 2.0.

1 mld EUR Tyle w naszym regionie wynosi wartość portfela Generali Real Estate.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu