GetBack ma nowego członka zarządu

opublikowano: 05-07-2018, 11:53

Marcin Tokarek został powołany decyzją rady nadzorczej do zarządu GetBacku.

Chcesz być na bieżąco z informacjami na temat Getbacku? Zapisz się na nasz darmowy newsletter.

Powierzono mu funkcję członka zarządu ds. operacyjnych.

Równolegle menedżer jest prezesem i współwłaścicielem firmy Leas and Work, działającej jako agencja pracy tymczasowej. Działa od października 2017 r. Wcześniej prowadził m.in. własną działalność gospodarczą, był prezesem SMS Kredyt Holding i dyrektorem departamentu zarządzania ryzykiem kredytowym i analiz statystycznych w firmie windykacyjnej Ultimo. 

Jak napisał w życiorysie, najbardziej spektakularny sukces w jegokarierze zawodowej to praca w ramach grupy Ultimo gdzie odpowiadał za wycenę portfeli oraz proces windykacji.

"Byłem też odpowiedzialny za negocjacje z bankami dużych umów kupna portfeli oraz projektów typu CDS. Ultimo w ciągu czterech lat od założenia stało się jedną z dwóch największych spółek działających na rynku usług windykacyjnych w Polsce. W ramach pracy w Ultimo a następnie GCDF brałem również udział w założeniu i rozwoju spółki windykacyjnej PrimoCollect działającej na Ukrainie oraz Rosji" - dodał Marcin Tokarek.

Menedżer wyczynowo gra w tenisa stołowego, jest zawodnikiem AZS Politechnika Wrocławska.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / GetBack ma nowego członka zarządu