ELEKTROEX - Nowe kontrakty

opublikowano: 2000-11-09 13:32

[2000/11/09 13:32] ELEKTROEX - Nowe kontrakty

Raport Nr 56

Zarząd PPH "Elektromontaż-Export" S.A. informuje, o zawarciu 2 nowych kontraktów:

- z KGHM Polska Miedż Oddział Zakłady Górnicze Lubin na wykonanie i dostawę 3 kompletów rozdzielnicy średniego napięcia typ RDGm-12 o wartości brutto 1.553,6 tys. zł z terminem realizacji do 22.12.2000 roku. Kontrakt prowadził będzie oddział Wrocław.

- na wykonanie robót elektromontażowych na budowie Zakładu Fassade and Glas Technik Polska w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ozorkowie o wartości 690 tys. zł w realizacji w IV kw. 2000 r. i I kw. 2001 r. Kontrakt zawarł i realizuje Elektromontaż-Łódź S.A. - spółka zależna Elektromontaż-Export.

Podstawa prawna: "POP" art.81 ust.1 pkt2.

Podpisy osób reprezentujących spółkę
00-11-09 Jerzy Lewandowski Prezes Zarządu