[2000/11/09 13:32] ELEKTROEX - Nowe kontrakty
Raport Nr 56
Zarząd PPH "Elektromontaż-Export" S.A. informuje, o zawarciu 2 nowych kontraktów:
- z KGHM Polska Miedż Oddział Zakłady Górnicze Lubin na wykonanie i dostawę 3 kompletów rozdzielnicy średniego napięcia typ RDGm-12 o wartości brutto 1.553,6 tys. zł z terminem realizacji do 22.12.2000 roku. Kontrakt prowadził będzie oddział Wrocław.
- na wykonanie robót elektromontażowych na budowie Zakładu Fassade and Glas Technik Polska w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Ozorkowie o wartości 690 tys. zł w realizacji w IV kw. 2000 r. i I kw. 2001 r. Kontrakt zawarł i realizuje Elektromontaż-Łódź S.A. - spółka zależna Elektromontaż-Export.
Podstawa prawna: "POP" art.81 ust.1 pkt2.
Podpisy osób reprezentujących spółkę
00-11-09 Jerzy Lewandowski Prezes Zarządu