MARVIPOL S.A.: Informacja o obrocie akcjami emitenta.

opublikowano: 2016-01-04 17:17

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2016
Data sporządzenia: 2016-01-04
Skrócona nazwa emitenta
MARVIPOL S.A.
Temat
Informacja o obrocie akcjami emitenta.
Podstawa prawna
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych
Treść raportu:
Na podstawie art. 160 ust. 4 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (Dz. U. z 2005 r., Nr 183, poz. 1583, z późn. zm.) oraz w związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 15 listopada 2005 roku w sprawie przekazywania i udostępniania informacji o niektórych transakcjach instrumentami finansowymi oraz zasad sporządzania i prowadzenia listy osób posiadających dostęp do określonych informacji poufnych (Dz. U. z 2005 r. Nr 229, poz. 1950) [Rozporządzenie], Marvipol S.A. [Emitent], informuje o otrzymaniu w dniu 4 stycznia 2016 r.:

1. od Mariusza Wojciecha Książek - Prezesa Zarządu Emitenta, zawiadomienia o transakcji obrotu akcjami własnymi Emitenta zawartej przez Emitenta.

Opis transakcji:
Data transakcji: 30 grudnia 2015 r.
Miejsce transakcji: Warszawa
Rodzaj transakcji: Sprzedaż akcji własnych
Tryb zawarcia Transakcja pakietowa
Średnia cena: 5,60 PLN
Wolumen: 80.928

2. od Mariusza Poławskiego, jako osoby obowiązanej wchodzącej w skład Zarządu Emitenta [Osoba obowiązana], zawiadomienia o transakcji obrotu akcjami Emitenta zawartej przez Osobę obowiązaną.

Opis transakcji:
Data transakcji: 30 grudnia 2015 r.
Miejsce transakcji: Warszawa
Rodzaj transakcji: Kupno akcji
Tryb zawarcia: Transakcja pakietowa
Średnia cena: 5,60 PLN
Wolumen: 80.928

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2016-01-04 Łukasz Sekuła Pełnomocnik