Giełdowy flesz

ASZ, ONO
opublikowano: 14-06-2007, 00:00

FON

+120,7%

W środę akcje producenta konstrukcji stalowych, który planuje także rozwój w budownictwie drogowym i deweloperce, notowane były już bez prawa poboru.

Kurs odniesienia na wczorajszą sesję został ustalony przez giełdę na 0,29 zł. Tymczasem notowania Fon rozpoczęły się z kilkunastominutowym poślizgiem i z miejsca wystartowały na 69-procentowym plusie, a zakończyły wzrostem o 120,7. Takie zachowanie GPW, mimo braku fundamentalnych podstaw, powoli staje się normą. Niedawno reakcja po odcięciu prawa poboru w PC Guard była podobna.

GADU-GADU

+0,1%

„To że kogoś firma dużo zarabia to nie jest wyłącznie jego zasługą, tylko zasługą otoczenia: siły roboczej, infrastruktury, bezpieczeństwa, za które odpowiada państwo” — mówił wczoraj Łukasz Foltyn, założyciel nowej partii lewicowej. Kurs Gadu-Gadu, w którym świeżoupieczony polityk ma pakiet akcji wartości ponad 44 mln zł, na szczęście nie zareagował. Także na postulat, by bogatsi płacili wyższe niż obecnie podatki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ, ONO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu