Google pomoże przyspieszyć karierę

opublikowano: 26-08-2013, 00:00

Speed Mentoring Event to wydarzenie Google dla przedsiębiorców i start-upów, chcących zaprezentować swoją wizję biznesu.

Google for Entrepreneurs Krakow, czyli program wspierania środowiska start-upów i deweloperów oraz fundusz inwestycyjny Innovation Nest zapraszają start-upowców i przedsiębiorców do udziału w Speed Mentoring Event. Wydarzenie organizowane w ramach drugiej edycji tygodnia Google for Entrepreneurs ma być okazją do pokazania światu nowatorskich pomysłów na biznes. Uczestnicy na prezentację swoich konceptów będą mieli po dwie minuty.

Ich wystąpienia będą obserwować mentorzy, którzy w kolejnej części imprezy spotkają się ze start-upowcami i już indywidualnie podpowiedzą, jakie szanse rynkowe mają zaproponowane projekty i w jaki sposób można je udoskonalać (każda sesja mentorska ma trwać od 15 do 20 minut). Pozostały czas zostanie przeznaczony na wymianę doświadczeń i networking.

Speed Mentoring Event odbędzie się 1 października 2013 r. w przestrzeni Google for Entrepreneurs Krakow przy Rynku Głównym 12, stworzonej, by umożliwić organizację spotkań i szkoleń dla społeczności deweloperów i start-upów oraz zainicjować budowę ekosystemu młodej przedsiębiorczości. Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji — aplikacje należy przesłać do 15 września 2013 r. (organizatorzy zastrzegają, że ilość miejsc jest ograniczona). Szczegóły dotyczące Speed Mentoring Event i link do formularza zgłoszeniowego są dostępne na stronie internetowej: googlepolska. blogspot.com.

15 września tego dnia mija termin nadsyłania aplikacji na Speed Mentoring Event.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu