Gorące spółki na dziś

MZ
opublikowano: 01-02-2007, 00:00

Kęty

200 zł

Dziś spółka opublikuje wyniki za ostatni kwartał ubiegłego roku. Analitycy spodziewają się dobrych rezultatów. Kęty powinny były zdecydowanie zwiększyć wolumen sprzedaży w segmencie wyrobów wyciskanych (SWW) ze względu na wysoki popyt na te produkty. Z kolei w segmencie opakowań giętkich (SOG) marże na sprzedaży powinny zwiększyć się do poziomu 10-12 proc. Szacunki specjalistów zakładają, że całoroczny zysk netto producenta wyrobów aluminiowych przekroczy prognozowane 80 mln zł.

Atlantis

2,45 zł

Gracze spekulacyjni z pewnością nie odpuszczą gorących akcji, których cena rośnie dynamicznie od kilku dni w oczekiwaniu na decyzję KNF o zatwierdzeniu nowej emisji spółki. Atlantis ponownie zyskuje na fali domysłów, kto mógłby zaopiekować się miejscem wydmuszki na GPW i kuchennymi drzwiami wejść do giełdowego obrotu. Nowa emisja ma być bez prawa poboru. Rozpiętość widełek cenowych to 0,35 do 0,8 zł. Oferującym jest DM AmerBrokers. Warto przypomnieć, że niedawno miejsce Arksteelu zajęła medialna firma Point Group.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MZ

Polecane